מידע מקצועי

בוחני נהיגה – החובות והסכנות שבמקצוע

test

עבודה כבוחן נהיגה היא עבודה מאתגרת. היא כוללת את האתגרים והסכנות אשר מצויים במקצועות דומים, כהוראת נהיגה, ובעיקרם נסיעה עם נהגים לא מנוסים והצורך לחזות התנהגות לא תקנית שלהם על הכביש ולמנוע אותה. האתגר מוכפל כאשר עובדים כבוחן נהיגה, כאשר לצד הערנות והזהירות, על הבוחן לתת די חופש לנבחן כדי שיוכל להוכיח את עצמו כנהג. שיווי משקל עדין שכזה דורש מקצועיות ומיומנות מיוחדים.

חילוץ וגרירת רכבים – לא משחק ילדים

icon-7

חילוץ וגרירת רכבים הוא נושא רחב בימינו. העולם המודרני מלא בכלי רכב ממונעים, כלים גדולים ומהירים היכולים להגיע למקומות מרוחקים – וכמו שהם מסוגלים להגיע למקומות מרוחקים, כך הם יכולים גם להיתקע שם. אינספור תקלות ובעיות עלולות להתעורר שיגרמו לאוטו לעצור, להיתקע ולא לזוז, או במקרים מצערים יותר, לחוות תאונה שתשבית אותו. מקרים שכאלה זקוקים לפתרון, אם מצד בעל הרכב שאינו רוצה לאבד אותו ואין ביכולתו להניע את הרכב בעצמו, ואם מצד הסביבה שרכב תקוע עלול להוות לה מפגע תעבורתי.

חקירת תאונת דרכים – מדוע זה חשוב וכיצד מתבצעת החקירה

accident-152075__340

בימנו, כלי רכב ממונעים ומהירים הם דבר שגרתי שניתן לראות בכל מקום, ושטחי מחייה כה רבים מרושתים במערכות כבישים. היתרונות שהתחבורה מעניקה לנו הם אדירים – הם מעניקים לנו גמישות תנועה שלא נראה כמותה בהיסטוריה והם חוסכים לנו זמן ממושך ויקר. אך יחד עם היתרונות הללו, מתלווים חסרונות ואסונות. נושא תאונות הדרכים הקטלניות מחזיק בכבוד המפוקפק להימצא בראש רשימת גורמי התמותה במרבית המדינות. כדי להילחם בתופעה הנוראה, נעשים מאמצים אינספור ללימוד תאונות הדרכים, הבנתן, ופיתוח תקנים ונהלים בניסיון להימנע מהן.

למידע ופרטים, פנה כעת!

השאירו חוות דעת

נשמח לקבל מכם חוות דעת