קורסי נהיגה

כיום רישיון נהיגה אינו עוד מותרות אלא מצרך הכרחי לכל אדם, משפחה ובית.
במכללת המסלול הנכון תוכלו למצוא מגוון קורסי נהיגה על כלי הרכב השונים וקורסים בתחום הוראת נהיגה למחפשי מקצוע נדרש ואיכותי בענף התעסוקה.
אנו, במכללת המסלול הנכון נדאג לכם לטובי המרצים בתחום, נספק לכם נוחות מקסימאלית על ידי כיתות מתקדמות וחדישות וליווי צמוד ואישי עד לקבלת התעודה המבוקשת.
למכללה ניסיון רב של שנים בתחום ומאחורינו הצלחות והכשרות רבות של נהגים ומורים. נשמח לראותכם בין תלמידינו, כל שנותר לכם כעת, זה להירשם!

עדיין לא החלטת איזה מקצוע ללמוד?
אל תשבור את הראש – חייג ליועצי לימודים שלנו וקבל הכוונה למקצוע תחבורה שיתאים לך ! חייג עכשיו 072-3944862 או שלח פנייה

מגוון קורסי הנהיגה השונים אותם ניתן ללמוד

דבר עם יועצי הלימודים שלנו וצא עם מקצוע לחיים! >>

  שאלות ותשובות

  מי נדרש לעבור השתלמות מורי נהיגה?

  על פי הוראת משרד התחבורה, כלל מורי הנהיגה בארץ ולכל סוגי כלי הרכב, נדרשים   לעבור השתלמות נהיגה שנתית כאשר תכני ההשתלמות משתנים ונקבעים מחדש בכל שנה על ידי הרשויות.

  אני מורה נהיגה לרכב פרטי, האם אוכל להרחיב את תחומי ההוראה שלי?כיצד?

  כן. מורי נהיגה המעוניינים להרחיב את תחומי ההוראה שלהם לאוטובוס, אופנוע, מחובר, משא ומשא כבד, ידרשו לגשת לקורס 'תוספת סוג למורי נהיגה' (וזאת לאחר שעמדו בתנאי הקבלה).

  האם נהג אוטובוס יכול ללמד נהיגה על אוטובוס?

  כן. המחזיק ברישיון נהיגה על אוטובוס לפחות 3 שנים, יוכל לגשת לקורס 'מורה נהיגה על אוטובוס' ולרכוש עם סיומו בהצלחה מקצוע זה.

  מה נדרש בכדי להתקבל לקורס בוחני נהיגה (טסטרים)?

  יש לעמוד בתנאי הסף של הקורס (ראה 'קורס בוחני נהיגה'), ולקבל הפנייה למבחן התאמה אישיותי מטעם משרד התחבורה, במכון אדם מילוא. כמו כן, משרד התחבורה יבדוק במקביל היעדר של רישום פלילי למבקש.

  מהו אורכו של קורס בוחני נהיגה (טסטרים) ?

  קורס זה הינו קורס יוקרתי ודורש אחריות רבה, לכן אלה שאינם מורי נהיגה הקורס כולל כ-600 שעות לימוד ואורך כשנתיים. ולמורי נהיגה הקורס כולל 134 שעות לימוד ואורך כ- חצי שנה.